Vážení klienti, z důvodu rozsáhlé rekonstrukce Studia Anděl bude od 29. června 14:30 do večera 1. září uzavřeno celé přízemí. Více informací

Eva Laštovičková

Rozvrh

Seznam mých lekcí

Eva Laštovičková
Oblíbila jsem si jógu zaměřenou na zdravý pohyb a na správné nastavení pohybových vzorců. Myslím si, že je to jóga která je nejbližší nám, západní civilizaci. Své lekce vedu v tomto duchu. Společná lekce začíná prodýcháním – plný jógový dech vnímám jako klíč ke správné praxi.

Preferuji správné provedení ásan – proto vždy popíšu správné provedení, aby si i pokročilejší jogíni(ky) uvědomili správné provedení. Výdrže v pozicích volím dle náročnosti lekce a nabízím alternativy pro začínající/pokročilé. Lekci zakončíme společnou relaxací a mantrou ÓM.

Mé zkušenosti

První kurzy jógy jsem navštívila před sedmi lety a jóga je nyní moje nejoblíbenější aktivita. Jógu praktikuji pravidelně 6-7x týdně. Letos jsem objevila kouzlo Ashtanga jógy. Mix lekcí, které navštěvuji mi rozšiřují „můj jóga svět“. Stále se učím jak se uvolnit a hluboce relaxovat. Je dobré se naučit nechat věci plynout a přijmou sebe i své okolí.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Ráda předávám své zkušenosti dalším – motivuje mě i to, že jsem k józe přivedla několik svých přátel. Těší mě, když vidím pokroky u klientů, lepší provedení ásan, hluboké prodýchání pozic…. A co je pro mě určitě odměnou? Pozitivní zpětná vazba klientů po lekci.

Seznam mých lekcí

Anděl Chodov Vinohrady Všechny

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga je skvělá i pro chlapy v letech

... rozhovor s Richardem Holickým ...  Více

Otevřené lekce, kurzy nebo semináře?

Protože nás zajímalo, jak vidí rozdíly a co pro ně samotné znamená ...  Více

Setkání dvou lidí je dočasné, zatímco spojení člověka s vesmírem je věčné.

osho

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace